TMC CleanTop Optik Masa Performans Serisi

TMC’nin optik masaları ve izolasyon sistemleri, tamamen çelik yapısı, piyasadaki en yüksek çekirdek yoğunluğu ve en küçük petek hücre alanı sayesinde endüstri lideri performans ve sağlamlık sunar.

CleanTop Performance serisi, çeşitli kullanım durumları için üç seviye veya sönümleme performansının yanı sıra çok sayıda yapılandırma seçeneğine sahiptir. Sönümleme performansında kayıp olmadan karmaşık sert tabla şekilleri oluşturmak için ayrı masalar mekanik olarak bile birleştirilebilir.

System 1 optik masa destek sistemleri (ayrı satılır) aynı konfigürasyon esnekliğine ve benzersiz titreşim yalıtım performansına sahiptir.

Performans Seviyeleri

Araştırma Sınıfı 784 Serisi
Optik olarak en yüksek performansta en üst noktayı sağlar. Endüstride eşi benzeri olmayan Araştırma Sınıfı performansı, en küçük hücre boyutunu ve en yüksek çekirdek yoğunluğunu benzersiz CleanTop® tasarımı, tamamen çelik yapı ve piyasada bulunan en yüksek yapısal sönümleme seviyesiyle birleştirir.
Araştırma Sınıfı CleanTop’lar, interferometreler, holografi ve ultra hızlı lazerler gibi en zorlu uygulamaların yanı sıra en şiddetli zemin titreşim ortamları için önerilir. En iyi genel titreşim kontrolü için bu üst kısmı, bir hibrit hava / piezoelektrik, 2 aşamalı titreşim iptal sistemi olan LaserTable-Base ™ desteği ile birleştirmeyi düşünebilirsiniz.

Scientific Grade 783 Serisi
Scientific Grade, çekirdek boyutu ve yoğunluğu, CleanTop kaplar ve azaltılmış sönümlemeli tamamen çelik yapı dahil olmak üzere Araştırma Sınıfı ile aynı tasarım özelliklerine sahiptir. Bilimsel Sınıf sönümleme için tepe uyumluluk seviyeleri, Araştırma Sınıfı sönümlemenin tepe uyum düzeylerini 4 faktör ile aşmaktadır.

Laboratuvar Sınıfı 781 Serisi
Daha az şiddetli zemin titreşimli ortamlarda en az hassas uygulamalar için ekonomik bir performans seviyesi sağlar. Laboratuvar Sınıfı, birincil gereksinimin sert, düz bir montaj yüzeyi olduğu genel laboratuvar uygulamaları için uygundur.

Daha fazla bilgi için tıklayınız