TR EN

Schneider Electric, Yeni Nesil Çözümlerini, Data Center Ankara’da Sektör Liderleriyle Buluşturdu

Schneider Electric, kamu ve özel sektörden veri merkezi alanında öncü isimlerin yer aldığı Data Center Ankara etkinliğinde Knowledge Partner olarak yer aldı.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Data Center Ankara etkinliğinde bu yıl Knowledge Partner olarak yer aldı. Kamu ve özel sektörden veri merkezi alanında uzmanların bir araya geldiği etkinlik kapsamında Schneider Electric Veri Merkezi Çözümleri ve UPS Sistemlerinde Verimlilik Artırıcı son teknoloji ürünlerini tanıttı. Schneider Electric’in yenilikçi, verimli ve efektif bir şekilde uçtan uca çözümler sunan ürünleri katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Etkinlikte gerçekleşen konferanslarda Schneider Electric Veri Çözümleri Kıdemli Mimarı Bahadır Akoğlan, “Veri Merkezi Yazılımları ile Geleceği Görmek Mümkün mü?” başlıklı konuşması ile veri merkezlerinde kullanılan yazılımların, gelecek öngörüleri oluşturması ve bu öngörülerin kullanımına yönelik son gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Schneider Electric Çözüm Satışları Müdürü Burak Özyol ise “UPS Sistemlerinde Verimlilik Artırıcı Teknolojiler” başlıklı canlı demoda Schneider Electric’in UPS ürünlerini tanıtarak, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Etkinlikte Easy 3S UPS, Nelshelter CX, Smartbunker FX ve Galaxy Serisi sundukları yeni nesil çözümlerle katılımcılardan tam not aldı:

• Easy 3S UPS; Schneider Electric’in düşük satın alma maliyetli, aynı segmentteki rakiplerine oranla daha yüksek verimlilik ve güç faktörü sunan üç fazlı kesintisiz güç kaynağı.
• Nelshelter CX; ofis tipi, ağ ve diğer donanım ekipmanının çalıştırılabileceği; ses yalıtımlı, pratik kabin çözümü.
• Smartbunker FX demo ürünü; mikro veri merkez ihtiyaçlarına yönelik kompakt, güvenilir ve inovatif bir mikro veri merkezi çözümü.
• Galaxy Serisi; toplam sahip olma maliyeti konusunda en iyi performansı veren, dünyanın en verimli kesintisiz güç kaynağı.

Schneider Electric Hakkında
Schneider Electric; Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapı ve Sanayi Tesislerinde Enerji Yönetimi ve Otomasyonun Dijital Dönüşümü alanında lider bir firmadır.
100'den fazla ülkede global varlığa sahip olan Schneider, Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Güvenli Enerji alanlarına yönelik Enerji Yönetiminde ve Otomasyon Sistemlerinde tartışmasız liderdir. Enerji, otomasyon ve yazılımı bir araya getirerek entegre verimlilik çözümleri sunarız.
Global ekosistemimizde, gerçek zamanlı kontrol ve operasyonel verimlilik sağlamak üzere en büyük İş Ortakları, Entegratör ve Geliştirici Toplulukları le işbirliği yapıyoruz.
Harika çalışanların ve iş ortaklarının Schneider'i harika bir şirket yaptığına ve İnovasyona, Çeşitliliğe ve Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın her yerde, herkes için ve her zaman hayatın devam etmesini sağladığına inanıyoruz. Schneider’de buna ‘Life Is On’ diyoruz.