TR EN

Semitech

Sektörün Çözüm Ortağı


Semitech Yarı İletken Teknolojileri A.Ş. olarak fikir ve proje aşamasından son ürüne kadar ki süreçte siz değerli iş ortaklarımızın yanındayız. Sektörün içinden gelen deneyimlerimizle ülkemizde Yarı İletken ve İnce Film teknolojilerinde tüm gelişim..

Doğru İletişim


Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile iletişime önem verir, bağlantılarımızı her geçen gün geliştiririz

Müşteri Memnuniyeti


Müşteri ilişkilerimizi önemser, taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak taleplerine cevap veririz

Ürün Çeşitliliği


Projenizin her adımında en gelişmiş çözümler ve geniş ürün çeşitliliğimiz ile sektörün ihtiyaçlarını karşılarız. Zaman kaybı yerine sonuç odaklı çözümler üretiriz.

Yetkin Personel


Güleryüzlü ve alanında uzman personeller ile çalışır, problem çözme odaklı anlayışı daima benimseriz.

Kaliteli Hizmet


Verdiğimiz hizmet standartlarımızı daima üst düzeyde tutmayı planlar, bu konuda sürekli kendimizi geliştiririz

Yarı İletken Sektörü için

Sürdürülebilir Çözümler


SEMITECH sizleri problemlerle baş başa bırakan değil sürekli destek/tam destek prensibiyle her daim yanınızda olan iş ortağınızdır. Gelişmiş ve hızlı servis yeteneklerimizle bir telefon kadar yakındayız. Bizimle birlikte altyapı problemlerinize değil, yaptığınız işe ve projenize odaklanın. &..

Semitech ile

Aradığınız Ürüne ve Hizmete Kolayca Ulaşacaksınız


SEMITECH YARI İLETKEN TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ülkemizde gelişmekte olan yarı iletken sektöründe üniversiteler, bağımsız araştırma merkezleri, özel sektör kuruluşları ve savunma sanayi kuruluşlarına her türlü altyapı, mikro-nano fabrikasyon proses ekipmanları, karakterizasyon/ölçüm ekipmanları ve proses sarfların satışı, temini ve teknik servisleri konusunda hizmet vermek için Ankara’da kurulmuştur. Toplamda 30 yılı aşan ulusal ve uluslararası proje tecrübemizi Türkiye’deki müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Gaz Hatları
  • Proses Tasarım
  • Danışmanlık
  • Sarf Tedarik

Haberler